TNPW1206100RBYEN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1206100RBYEN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW1206100RBYEN
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 100 OHM 0.1% 2/5W 1206
Duomenų lapai: 1.TNPW1206100RBYEN.pdf2.TNPW1206100RBYEN.pdf
  • Pranešimas
TNPW1206100RBYEN specifikacijos
Dalies numeris TNPW1206100RBYEN Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 100 OHM 0.1% 2/5W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120474 pcs Duomenų lapas 1.TNPW1206100RBYEN.pdf2.TNPW1206100RBYEN.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPW e3 Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 0.4W, 2/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai TNPW1206100RBYEN-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 Ohms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Kompozicija Thin Film