TNPW0805910RBYEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0805910RBYEA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW0805910RBYEA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 910 OHM 0.1% 1/5W 0805
Duomenų lapai: 1.TNPW0805910RBYEA.pdf2.TNPW0805910RBYEA.pdf
  • Pranešimas
TNPW0805910RBYEA specifikacijos
Dalies numeris TNPW0805910RBYEA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 910 OHM 0.1% 1/5W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 187301 pcs Duomenų lapas 1.TNPW0805910RBYEA.pdf2.TNPW0805910RBYEA.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TNPW e3 Atsparumas 910 Ohms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 910 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film