TNPW080573R2BEEN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW080573R2BEEN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW080573R2BEEN
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 73.2 OHM 0.1% 1/5W 0805
Duomenų lapai: 1.TNPW080573R2BEEN.pdf2.TNPW080573R2BEEN.pdf
  • Pranešimas
TNPW080573R2BEEN specifikacijos
Dalies numeris TNPW080573R2BEEN Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 73.2 OHM 0.1% 1/5W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 179086 pcs Duomenų lapas 1.TNPW080573R2BEEN.pdf2.TNPW080573R2BEEN.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TNPW e3 Atsparumas 73.2 Ohms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai TNPW0805 73R2 0.1% T9 E52 E3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 73.2 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Kompozicija Thin Film