TNPW08054K02BETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW08054K02BETA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW08054K02BETA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 4.02K OHM 0.1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: TNPW08054K02BETA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TNPW08054K02BETA specifikacijos
Dalies numeris TNPW08054K02BETA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 4.02K OHM 0.1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 167988 pcs Duomenų lapas TNPW08054K02BETA.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TNPW Atsparumas 4.02 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai TNPW0805 4K02 0.1% T9 RT1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Military Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4.02 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film Kompozicija Thin Film