TNPW0805210KBETY
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0805210KBETY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW0805210KBETY
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 210K OHM 0.1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: TNPW0805210KBETY.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TNPW0805210KBETY specifikacijos
Dalies numeris TNPW0805210KBETY Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 210K OHM 0.1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 141605 pcs Duomenų lapas TNPW0805210KBETY.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TNPW Atsparumas 210 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 210 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film