TNPW060342R2DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW060342R2DETA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW060342R2DETA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 42.2 OHM 0.5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: TNPW060342R2DETA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TNPW060342R2DETA specifikacijos
Dalies numeris TNPW060342R2DETA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 42.2 OHM 0.5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 299454 pcs Duomenų lapas TNPW060342R2DETA.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Serija TNPW Atsparumas 42.2 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Military
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 42.2 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film