TNPW0603232KBECN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0603232KBECN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW0603232KBECN
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 232K OHM 0.1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: TNPW0603232KBECN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TNPW0603232KBECN specifikacijos
Dalies numeris TNPW0603232KBECN Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 232K OHM 0.1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 125465 pcs Duomenų lapas TNPW0603232KBECN.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Serija TNPW Atsparumas 232 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Military
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 232 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film