TNPW0603147KBETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0603147KBETA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW0603147KBETA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 147K OHM 0.1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: TNPW0603147KBETA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TNPW0603147KBETA specifikacijos
Dalies numeris TNPW0603147KBETA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 147K OHM 0.1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 177625 pcs Duomenų lapas TNPW0603147KBETA.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija TNPW Atsparumas 147 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai TNPW0603 147K 0.1% T9 RT1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Military Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 147 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film Kompozicija Thin Film