TNPW040256K9BETD
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW040256K9BETD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW040256K9BETD
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 56.9K OHM 0.1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.TNPW040256K9BETD.pdf2.TNPW040256K9BETD.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TNPW040256K9BETD specifikacijos
Dalies numeris TNPW040256K9BETD Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 56.9K OHM 0.1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 221186 pcs Duomenų lapas 1.TNPW040256K9BETD.pdf2.TNPW040256K9BETD.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija TNPW Atsparumas 56.9 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Military
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 56.9 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Military Thin Film