TNPW0402470RBYEP
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0402470RBYEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW0402470RBYEP
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 470 OHMS 0.1% 1/10W 0402
Duomenų lapai: 1.TNPW0402470RBYEP.pdf2.TNPW0402470RBYEP.pdf
  • Pranešimas
TNPW0402470RBYEP specifikacijos
Dalies numeris TNPW0402470RBYEP Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 470 OHMS 0.1% 1/10W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 177742 pcs Duomenų lapas 1.TNPW0402470RBYEP.pdf2.TNPW0402470RBYEP.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija TNPW e3 Atsparumas 470 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai TNPW0402470RBYEP-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 470 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Kompozicija Thin Film