TNPW04023K16BETD
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW04023K16BETD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW04023K16BETD
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 3.16K OHM 0.1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.TNPW04023K16BETD.pdf2.TNPW04023K16BETD.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TNPW04023K16BETD specifikacijos
Dalies numeris TNPW04023K16BETD Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 3.16K OHM 0.1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 236028 pcs Duomenų lapas 1.TNPW04023K16BETD.pdf2.TNPW04023K16BETD.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija TNPW Atsparumas 3.16 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai TNPW0402 3K16 0.1% T9 RT7
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Military Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.16 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Military Thin Film Kompozicija Thin Film