TNPW0402392RBYED
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0402392RBYED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPW0402392RBYED
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 392 OHM 0.1% 1/10W 0402
Duomenų lapai: 1.TNPW0402392RBYED.pdf2.TNPW0402392RBYED.pdf
  • Pranešimas
TNPW0402392RBYED specifikacijos
Dalies numeris TNPW0402392RBYED Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 392 OHM 0.1% 1/10W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 251103 pcs Duomenų lapas 1.TNPW0402392RBYED.pdf2.TNPW0402392RBYED.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija TNPW e3 Atsparumas 392 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 392 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film