TNPU1206340RAZEN00
Dale / VishayDale / Vishay
TNPU1206340RAZEN00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPU1206340RAZEN00
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 340 OHM 0.05% 1/4W 1206
Duomenų lapai: TNPU1206340RAZEN00.pdf
  • Pranešimas
TNPU1206340RAZEN00 specifikacijos
Dalies numeris TNPU1206340RAZEN00 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 340 OHM 0.05% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57289 pcs Duomenų lapas TNPU1206340RAZEN00.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPU Atsparumas 340 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 340 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film