TNPU0805576RAZEN00
Dale / VishayDale / Vishay
TNPU0805576RAZEN00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TNPU0805576RAZEN00
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 576 OHM 0.05% 1/8W 0805
Duomenų lapai: TNPU0805576RAZEN00.pdf
  • Pranešimas
TNPU0805576RAZEN00 specifikacijos
Dalies numeris TNPU0805576RAZEN00 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 576 OHM 0.05% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80741 pcs Duomenų lapas TNPU0805576RAZEN00.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TNPU Atsparumas 576 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 576 Ohms ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film