TFPT1206L1002JM
Dale / VishayDale / Vishay
TFPT1206L1002JM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TFPT1206L1002JM
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas THERMISTOR PTC 10K OHM 5% 1206
Duomenų lapai: TFPT1206L1002JM.pdf
  • Pranešimas
TFPT1206L1002JM specifikacijos
Dalies numeris TFPT1206L1002JM Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas THERMISTOR PTC 10K OHM 5% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 134000 pcs Duomenų lapas TFPT1206L1002JM.pdf
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 (3216 Metric) Serija TFPT
Atsparumo tolerancija ±5% Atsparumas @ 25 ° C 10 kOhms
Maitinimas - maks 125mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas PTC Thermistor 10 kOhms 1206 (3216 Metric)