SR3R0200FE66
Dale / VishayDale / Vishay
SR3R0200FE66 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SR3R0200FE66
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.02 OHM 1% 3W RADIAL
Duomenų lapai: SR3R0200FE66.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SR3R0200FE66 specifikacijos
Dalies numeris SR3R0200FE66 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.02 OHM 1% 3W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 217660 pcs Duomenų lapas SR3R0200FE66.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.065" Dia x 0.600" L (1.65mm x 15.24mm)
Serija SR Atsparumas 20 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 541-3934
SR3R0200FE66-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.000" (25.40mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 20 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Radial Current Sense Wirewound Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SR3R1000FE66
SR3R1000FE66
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.1 OHM 1% 3W RADIAL
Sandelyje: 189472 pcs
parsisiųsti: SR3R1000FE66.pdf
RFQ
SR3S 01 GY 5N/5N 01 R01 M
SR3S 01 GY 5N/5N 01 R01 M
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH THUMBWHEEL ROCKER 7MA 12V