RWR89SR500DMRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RWR89SR500DMRSL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR89SR500DMRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.5 OHM 3W 0.5% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR89SR500DMRSL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RWR89SR500DMRSL specifikacijos
Dalies numeris RWR89SR500DMRSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.5 OHM 3W 0.5% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 11474 pcs Duomenų lapas RWR89SR500DMRSL.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±650ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Atsparumas 500 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RWR89SR500DMRSL-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant Gedimo greitis M (1%)
Išsamus aprašymas 500 mOhms ±0.5% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound