RWR89S3320FSB12
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR89S3320FSB12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 332 OHM 3W 1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR89S3320FSB12.pdf
  • Pranešimas
RWR89S3320FSB12 specifikacijos
Dalies numeris RWR89S3320FSB12 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 332 OHM 3W 1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 27905 pcs Duomenų lapas RWR89S3320FSB12.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Atsparumas 332 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RWR89S3320FSB12-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 332 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound