RWR84S27R4FSB12
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR84S27R4FSB12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 27.4 OHM 7W 1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR84S27R4FSB12.pdf
  • Pranešimas
RWR84S27R4FSB12 specifikacijos
Dalies numeris RWR84S27R4FSB12 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 27.4 OHM 7W 1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7429 pcs Duomenų lapas RWR84S27R4FSB12.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR84S Atsparumas 27.4 Ohms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RWR84S27R4FSB12-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 27.4 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound