RWR84N53R0DPRSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR84N53R0DPRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 53 OHM 7W 0.5% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR84N53R0DPRSL.pdf
  • Pranešimas
RWR84N53R0DPRSL specifikacijos
Dalies numeris RWR84N53R0DPRSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 53 OHM 7W 0.5% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2800 pcs Duomenų lapas RWR84N53R0DPRSL.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR84N Atsparumas 53 Ohms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RWR84N53R0DPRSL-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis P (0.1%)
Išsamus aprašymas 53 Ohms ±0.5% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Kompozicija Wirewound