RWR82S36R5FSB12
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR82S36R5FSB12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 36.5 OHM 1.5W 1% AXIAL
Duomenų lapai: RWR82S36R5FSB12.pdf
  • Pranešimas
RWR82S36R5FSB12 specifikacijos
Dalies numeris RWR82S36R5FSB12 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 36.5 OHM 1.5W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 23647 pcs Duomenų lapas RWR82S36R5FSB12.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.078" Dia x 0.312" L (1.98mm x 7.92mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR82S Atsparumas 36.5 Ohms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RWR82S36R5FSB12-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 36.5 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound