RWR81N3R09FSBSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR81N3R09FSBSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 3.09 OHM 1W 1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR81N3R09FSBSL.pdf
  • Pranešimas
RWR81N3R09FSBSL specifikacijos
Dalies numeris RWR81N3R09FSBSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 3.09 OHM 1W 1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 10977 pcs Duomenų lapas RWR81N3R09FSBSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR81N Atsparumas 3.09 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RWR81N3R09FSBSL-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 3.09 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Kompozicija Wirewound