RWR80S2000BRS70
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR80S2000BRS70
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 200 OHM 2W 0.1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR80S2000BRS70.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RWR80S2000BRS70 specifikacijos
Dalies numeris RWR80S2000BRS70 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 200 OHM 2W 0.1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 10478 pcs Duomenų lapas RWR80S2000BRS70.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Atsparumas 200 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RWR80S2000BRS70-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant Gedimo greitis R (0.01%)
Išsamus aprašymas 200 Ohms ±0.1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound