RWR78S3742FSB12
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR78S3742FSB12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 37.4K OHM 10W 1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR78S3742FSB12.pdf
  • Pranešimas
RWR78S3742FSB12 specifikacijos
Dalies numeris RWR78S3742FSB12 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 37.4K OHM 10W 1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 17724 pcs Duomenų lapas RWR78S3742FSB12.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR78S Atsparumas 37.4 kOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RWR78S3742FSB12-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 37.4 kOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound