RWR78N1242FSRSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR78N1242FSRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 12.4K OHM 10W 1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR78N1242FSRSL.pdf
  • Pranešimas
RWR78N1242FSRSL specifikacijos
Dalies numeris RWR78N1242FSRSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 12.4K OHM 10W 1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 8958 pcs Duomenų lapas RWR78N1242FSRSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR78N Atsparumas 12.4 kOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RWR78N1242FSRSL-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 12.4 kOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Kompozicija Wirewound