RWR74S1300BPRSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR74S1300BPRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 130 OHM 5W 0.1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR74S1300BPRSL.pdf
  • Pranešimas
RWR74S1300BPRSL specifikacijos
Dalies numeris RWR74S1300BPRSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 130 OHM 5W 0.1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 8363 pcs Duomenų lapas RWR74S1300BPRSL.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR74S Atsparumas 130 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RWR74S1300BPRSL-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant Gedimo greitis P (0.1%)
Išsamus aprašymas 130 Ohms ±0.1% 5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound