RWR74N20R0FSBSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR74N20R0FSBSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 20 OHM 5W 1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR74N20R0FSBSL.pdf
  • Pranešimas
RWR74N20R0FSBSL specifikacijos
Dalies numeris RWR74N20R0FSBSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 20 OHM 5W 1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 10997 pcs Duomenų lapas RWR74N20R0FSBSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR74N Atsparumas 20 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RWR74N20R0FSBSL-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 20 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Kompozicija Wirewound