RWR71SR249FSB12
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR71SR249FSB12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.249 OHM 2W 1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR71SR249FSB12.pdf
  • Pranešimas
RWR71SR249FSB12 specifikacijos
Dalies numeris RWR71SR249FSB12 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.249 OHM 2W 1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 13218 pcs Duomenų lapas RWR71SR249FSB12.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±650ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR71S Atsparumas 249 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RWR71SR249FSB12-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 249 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound