RWR71S4751FSRSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR71S4751FSRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 4.75K OHM 2W 1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR71S4751FSRSL.pdf
  • Pranešimas
RWR71S4751FSRSL specifikacijos
Dalies numeris RWR71S4751FSRSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 4.75K OHM 2W 1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 18080 pcs Duomenų lapas RWR71S4751FSRSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR71S Atsparumas 4.75 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RWR71S4751FSRSL-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 4.75 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound