RWR71N22R1FSRSL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR71N22R1FSRSL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 22.1 OHM 2W 1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR71N22R1FSRSL.pdf
  • Pranešimas
RWR71N22R1FSRSL specifikacijos
Dalies numeris RWR71N22R1FSRSL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 22.1 OHM 2W 1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 13232 pcs Duomenų lapas RWR71N22R1FSRSL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR71N Atsparumas 22.1 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RWR71N22R1FSRSL-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 22.1 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Kompozicija Wirewound