RWR71N10R0FSB12
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWR71N10R0FSB12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 10 OHM 2W 1% WW AXIAL
Duomenų lapai: RWR71N10R0FSB12.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RWR71N10R0FSB12 specifikacijos
Dalies numeris RWR71N10R0FSB12 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 10 OHM 2W 1% WW AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 16251 pcs Duomenų lapas RWR71N10R0FSB12.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm)
Serija Military, MIL-PRF-39007, RWR71N Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RWR71N10R0FSB12-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis S (0.001%)
Išsamus aprašymas 10 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound Kompozicija Wirewound