ROX60060K8KNF5P
Dale / VishayDale / Vishay
ROX60060K8KNF5P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX60060K8KNF5P
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 60.8K OHM 10% 28W AXIAL
Duomenų lapai: ROX60060K8KNF5P.pdf
  • Pranešimas
ROX60060K8KNF5P specifikacijos
Dalies numeris ROX60060K8KNF5P Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 60.8K OHM 10% 28W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6568 pcs Duomenų lapas ROX60060K8KNF5P.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Serija ROX Atsparumas 60.8 kOhms
Galia (vatais) 28W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 60.8 kOhms ±10% 28W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film