ROX60047M0JNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX60047M0JNF5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX60047M0JNF5
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 47M OHM 5% 20W AXIAL
Duomenų lapai: ROX60047M0JNF5.pdf
  • Pranešimas
ROX60047M0JNF5 specifikacijos
Dalies numeris ROX60047M0JNF5 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 47M OHM 5% 20W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7449 pcs Duomenų lapas ROX60047M0JNF5.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Serija ROX Atsparumas 47 MOhms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 47 MOhms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film