ROX6003M30FNF5N
Dale / VishayDale / Vishay
ROX6003M30FNF5N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX6003M30FNF5N
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 3.3M OHM 1% 20W AXIAL
Duomenų lapai: ROX6003M30FNF5N.pdf
  • Pranešimas
ROX6003M30FNF5N specifikacijos
Dalies numeris ROX6003M30FNF5N Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 3.3M OHM 1% 20W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3325 pcs Duomenų lapas ROX6003M30FNF5N.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Serija ROX Atsparumas 3.3 MOhms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 3.3 MOhms ±1% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film