ROX60030M0KNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX60030M0KNF5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX60030M0KNF5
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 30M OHM 10% 20W AXIAL
Duomenų lapai: ROX60030M0KNF5.pdf
  • Pranešimas
ROX60030M0KNF5 specifikacijos
Dalies numeris ROX60030M0KNF5 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 30M OHM 10% 20W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7666 pcs Duomenų lapas ROX60030M0KNF5.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Serija ROX Atsparumas 30 MOhms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 30 MOhms ±10% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film