ROX60010M0FNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX60010M0FNF5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX60010M0FNF5
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 10M OHM 1% 20W AXIAL
Duomenų lapai: ROX60010M0FNF5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ROX60010M0FNF5 specifikacijos
Dalies numeris ROX60010M0FNF5 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 10M OHM 1% 20W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7331 pcs Duomenų lapas ROX60010M0FNF5.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Serija ROX Atsparumas 10 MOhms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 MOhms ±1% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROX60010M0JNF5N
ROX60010M0JNF5N
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 10M OHM 5% 20W AXIAL
Sandelyje: 3574 pcs
parsisiųsti: ROX60010M0JNF5N.pdf
RFQ
ROX60010M0FNF5N
ROX60010M0FNF5N
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 10M OHM 1% 20W AXIAL