ROX500500MJNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX500500MJNF5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX500500MJNF5
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 500M OHM 5% 16W AXIAL
Duomenų lapai: ROX500500MJNF5.pdf
  • Pranešimas
ROX500500MJNF5 specifikacijos
Dalies numeris ROX500500MJNF5 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 500M OHM 5% 16W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8615 pcs Duomenų lapas ROX500500MJNF5.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Serija ROX Atsparumas 500 MOhms
Galia (vatais) 16W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 500 MOhms ±5% 16W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film