ROX400100MJNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX400100MJNF5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX400100MJNF5
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 100M OHM 5% 16.8W AXIAL
Duomenų lapai: ROX400100MJNF5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ROX400100MJNF5 specifikacijos
Dalies numeris ROX400100MJNF5 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 100M OHM 5% 16.8W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9463 pcs Duomenų lapas ROX400100MJNF5.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Serija ROX Atsparumas 100 MOhms
Galia (vatais) 16.8W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 MOhms ±5% 16.8W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film