ROX300680KFNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX300680KFNF5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX300680KFNF5
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 680K OHM 1% 10W AXIAL
Duomenų lapai: ROX300680KFNF5.pdf
  • Pranešimas
ROX300680KFNF5 specifikacijos
Dalies numeris ROX300680KFNF5 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 680K OHM 1% 10W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11682 pcs Duomenų lapas ROX300680KFNF5.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Serija ROX Atsparumas 680 kOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 680 kOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film