ROX300360KJNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX300360KJNF5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX300360KJNF5
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 360K OHM 5% 10W AXIAL
Duomenų lapai: ROX300360KJNF5.pdf
  • Pranešimas
ROX300360KJNF5 specifikacijos
Dalies numeris ROX300360KJNF5 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 360K OHM 5% 10W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13689 pcs Duomenų lapas ROX300360KJNF5.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Serija ROX Atsparumas 360 kOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 360 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film