ROX300100MFHEM
Dale / VishayDale / Vishay
ROX300100MFHEM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX300100MFHEM
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 100M OHM 1% 10W AXIAL
Duomenų lapai: ROX300100MFHEM.pdf
  • Pranešimas
ROX300100MFHEM specifikacijos
Dalies numeris ROX300100MFHEM Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 100M OHM 1% 10W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9117 pcs Duomenų lapas ROX300100MFHEM.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Serija ROX Atsparumas 100 MOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 100 MOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film