ROX20050M0GKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX20050M0GKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX20050M0GKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 50M OHM 2% 6W AXIAL
Duomenų lapai: ROX20050M0GKLB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ROX20050M0GKLB specifikacijos
Dalies numeris ROX20050M0GKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 50M OHM 2% 6W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18667 pcs Duomenų lapas ROX20050M0GKLB.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serija ROX Atsparumas 50 MOhms
Galia (vatais) 6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 50 MOhms ±2% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film