ROX200500MJKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX200500MJKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX200500MJKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 500M OHM 5% 6W AXIAL
Duomenų lapai: ROX200500MJKLB.pdf
  • Pranešimas
ROX200500MJKLB specifikacijos
Dalies numeris ROX200500MJKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 500M OHM 5% 6W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18898 pcs Duomenų lapas ROX200500MJKLB.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serija ROX Atsparumas 500 MOhms
Galia (vatais) 6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, High Voltage, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 500 MOhms ±5% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film