ROX2004M99JKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX2004M99JKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX2004M99JKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 4.99M OHM 5% 6W AXIAL
Duomenų lapai: ROX2004M99JKLB.pdf
  • Pranešimas
ROX2004M99JKLB specifikacijos
Dalies numeris ROX2004M99JKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 4.99M OHM 5% 6W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16970 pcs Duomenų lapas ROX2004M99JKLB.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serija ROX Atsparumas 4.99 MOhms
Galia (vatais) 6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 4.99 MOhms ±5% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film