ROX2002M00KNF5T
Dale / VishayDale / Vishay
ROX2002M00KNF5T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX2002M00KNF5T
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2M OHM 10% 6W AXIAL
Duomenų lapai: ROX2002M00KNF5T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ROX2002M00KNF5T specifikacijos
Dalies numeris ROX2002M00KNF5T Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2M OHM 10% 6W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13958 pcs Duomenų lapas ROX2002M00KNF5T.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serija ROX Atsparumas 2 MOhms
Galia (vatais) 6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 2 MOhms ±10% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film