ROX20020M0FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX20020M0FKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX20020M0FKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 20M OHM 1% 6W AXIAL
Duomenų lapai: ROX20020M0FKLB.pdf
  • Pranešimas
ROX20020M0FKLB specifikacijos
Dalies numeris ROX20020M0FKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 20M OHM 1% 6W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17031 pcs Duomenų lapas ROX20020M0FKLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serija ROX Atsparumas 20 MOhms
Galia (vatais) 6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 20 MOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film