ROX200200MFKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX200200MFKLB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX200200MFKLB
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 200M OHM 1% 6W AXIAL
Duomenų lapai: ROX200200MFKLB.pdf
  • Pranešimas
ROX200200MFKLB specifikacijos
Dalies numeris ROX200200MFKLB Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 200M OHM 1% 6W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15179 pcs Duomenų lapas ROX200200MFKLB.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serija ROX Atsparumas 200 MOhms
Galia (vatais) 6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 200 MOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROX200200MGNLB
ROX200200MGNLB
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 200M OHM 2% 6W AXIAL
Sandelyje: 17781 pcs
parsisiųsti: ROX200200MGNLB.pdf
RFQ
ROX200200MFKLBS
ROX200200MFKLBS
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 200M OHM 1% 6W AXIAL