ROX2001M50GKEL
Dale / VishayDale / Vishay
ROX2001M50GKEL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX2001M50GKEL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 1.5M OHM 2% 6W AXIAL
Duomenų lapai: ROX2001M50GKEL.pdf
  • Pranešimas
ROX2001M50GKEL specifikacijos
Dalies numeris ROX2001M50GKEL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 1.5M OHM 2% 6W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19499 pcs Duomenų lapas ROX2001M50GKEL.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serija ROX Atsparumas 1.5 MOhms
Galia (vatais) 6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 1.5 MOhms ±2% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film