ROX2001M00FNLBP
Dale / VishayDale / Vishay
ROX2001M00FNLBP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX2001M00FNLBP
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 1M OHM 1% 8.4W AXIAL
Duomenų lapai: ROX2001M00FNLBP.pdf
  • Pranešimas
ROX2001M00FNLBP specifikacijos
Dalies numeris ROX2001M00FNLBP Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 1M OHM 1% 8.4W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13763 pcs Duomenų lapas ROX2001M00FNLBP.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serija ROX Atsparumas 1 MOhms
Galia (vatais) 8.4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 230°C
Išsamus aprašymas 1 MOhms ±1% 8.4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film