ROX15033K2FNEL
Dale / VishayDale / Vishay
ROX15033K2FNEL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROX15033K2FNEL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 33.2K OHM 1% 5W AXIAL
Duomenų lapai: ROX15033K2FNEL.pdf
  • Pranešimas
ROX15033K2FNEL specifikacijos
Dalies numeris ROX15033K2FNEL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 33.2K OHM 1% 5W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24954 pcs Duomenų lapas ROX15033K2FNEL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Serija ROX Atsparumas 33.2 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Išsamus aprašymas 33.2 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROX15036M0JNLB
ROX15036M0JNLB
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 36M OHM 5% 5W AXIAL
Sandelyje: 23718 pcs
parsisiųsti: ROX15036M0JNLB.pdf
RFQ
ROX15033K2FNELN
ROX15033K2FNELN
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 33.2K OHM 1% 5W AXIAL